| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak |
|---|---|
| Mürekkep türü | DTF Mürekkebi |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥100% |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Özellik | Çevre dostu |
|---|---|
| Garanti | 12 Aylık |
| Uygun Yazıcı | DTF yazıcı |
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Renk | CMYKW |
| Bitir. | mat |
|---|---|
| Ödeme yöntemi | T/T, Western Union, Paypal |
| Baskı | Dijital |
| Miktar | Haftada 50000 rulo |
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Ödeme yöntemi | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Minimum sipariş | 100 |
| Baskı | Dijital |
| Paketleme | İki |
|---|---|
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Miktar | Haftada 50000 rulo |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Türü | parlak/mat |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak |
|---|---|
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Baskı | Dijital |