| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Renk | altın/gümüş/lazer gümüş/kırmızı |
| Renk | CMYKW |
|---|---|
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Mürekkep türü | Su bazlı |
| Boyut | 1000ML |
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
|---|---|
| Yırtma | Soğuk/Sıcak |
| Baskı | Dijital |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥100% |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Baskı | Dijital |
|---|---|
| Türü | parlak/mat |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
|---|---|
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Kalite | Yüksek |
|---|---|
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Uygun Yazıcı | DTF yazıcı |
| Garanti | 12 Aylık |
| Filmin Rengi | Açık. |
|---|---|
| Rulo Boyutu | 60cm*100m |
| Kalınlığı | 75mikrofon/100mikrofon |
| Toz | Sıcakta eriyen yapıştırıcı |
| Baskı mürekkebi | CMYK+B |