| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Sıvılık | Yüksek |
| opaklık | Opak |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
|---|---|
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uygulama | Serigrafi, Ofset Baskı, Dijital Baskı |
| Yapıştırıcı | yapışkan olmayan |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Miktar | Haftada 50000 rulo |
|---|---|
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Paketleme | İki |
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Kalınlığı | 0,1 mm |
|---|---|
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |