| Soyma Tipi | Anında Peel, Sıcak Peel, Soğuk Peel |
|---|---|
| Malzeme | PET (Polietilen Tereftalat) |
| Rulo Boyutu | 30cm x 100m, 33cm x 100m, 42cm x 100m, 60cm x 100m |
| ustom boyutu | - Evet. |
| Tek taraflı | - Evet. |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Erime noktası | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Mürekkep Uyumluluğu | DTF Mürekkebi (CMYK+W) |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |