| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
| Düşük bakım | Minimum bakım gerektiren kullanımı ve saklanması kolay |
|---|---|
| Oeko-Tex Sertifikalı | Güvenli kullanım sağlamak için zararlı maddeler için test edildi |
| Yapıştırıcı Tipi | TPU Sıcak Eman Tozu Uyumlu |
| Zararlı kimyasallardan arınmış | PVC, ftalat veya toksik maddeler yok |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uygulama | İç / Dış İşaret, Reklam, Paketleme |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Esneklik | Esnek |
| Kürleme yöntemi | UV Işığına Maruz Kalma |
| Renk | Beyaz |