| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Yıkama Direnci | Birden fazla yıkamadan sonra bile solmaya ve aşınmaya dirençli |
|---|---|
| UV koruması | Baskı renk bütünlüğünü koruyarak UV hasarına direnir |
| aşınmaya dayanıklı | Sürtünmeye maruz kaldıktan sonra bile baskıların yeni görünmesini sağlar |
| Su geçirmez | Nemli veya ıslak ortamlarda bütünlüğü korur |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| DTF film uyumluluğu | DTF transfer filmi ile kullanım için ideal |
|---|---|
| Parçacık boyutu | Çeşitli uygulamalar için ince, orta ve kaba notlarda mevcuttur |
| Renk | Yüksek kaliteli yapışma ve kapsama alan şeffaf toz |
| Paketleme | Toz bütünlüğünü korumak için ealed, hava geçirmez ambalaj |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
|---|---|
| Boyut | 35*45CM |
| Güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Product | A Film + B Film=1 Set |