| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Baskı Kafası | 1 |
|---|---|
| Mürekkep Uyumluluğu | CMYK+Beyaz Mürekkep |
| Yazdırma Yolu | Herhangi bir beyaz mürekkep yazıcısıyla uyumludur. |
| TPU sıcak erimiş tozu ile uyumludur | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |