| Yıkama Direnci | Birden fazla yıkamadan sonra bile solmaya ve aşınmaya dirençli |
|---|---|
| UV koruması | Baskı renk bütünlüğünü koruyarak UV hasarına direnir |
| aşınmaya dayanıklı | Sürtünmeye maruz kaldıktan sonra bile baskıların yeni görünmesini sağlar |
| Su geçirmez | Nemli veya ıslak ortamlarda bütünlüğü korur |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Düşük bakım | Minimum bakım gerektiren kullanımı ve saklanması kolay |
|---|---|
| Oeko-Tex Sertifikalı | Güvenli kullanım sağlamak için zararlı maddeler için test edildi |
| Yapıştırıcı Tipi | TPU Sıcak Eman Tozu Uyumlu |
| Zararlı kimyasallardan arınmış | PVC, ftalat veya toksik maddeler yok |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
|---|---|
| Boyut | 35*45CM |
| Güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Mürekkep besleme sistemi | Sürekli Mürekkep Tedarik Sistemi |
|---|---|
| Renk | W+V+CMYK |
| Model | DTF yazıcı |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Yazıcı Kafası Miktarı | Çifte. |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Termoplastik özellikler | Isıtıldığında kumaşlarla erir ve bağlar, güçlü, dayanıklı yapışma sağlar. |
|---|---|
| Yüksek Esneklik | Düzeltme sonrası kumaş esnekliğini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Yüksek performanslı kıyafetler için mükemmel | Spor giyim, aktif giyim ve esneklik gerektiren diğer giysiler için uygun |
| Bitirmeyi Temizle | Basılı tasarımın görünümünü değiştirmeyen şeffaf bir katman sağlar |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Peeling Yok | Tasarımın germe ve bükülme yoluyla sağlam kalmasını sağlar |
|---|---|
| Elastiklik | Tasarıma zarar vermeden rahatlık sağlayarak gerilebilir baskılar sağlar |
| Güçlü bağ | Çeşitli tekstil türlerinde uzun süreli baskılar için ideal |
| Esnek kaplama | Sert veya kaba yamalar olmadan kürlendikten sonra yumuşak bir dokunuş bırakır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |