| Malzeme | Yüksek kaliteli TPU (termoplastik poliüretan) bazlı toz |
|---|---|
| Dayanıklılık | Aşınmaya ve yıpranmaya direnen uzun ömürlü, dayanıklı baskılar sağlar |
| Elastiklik | Baskının zamanla çatlamamasını, soyulmamasını veya solmamasını sağlayan üstün esneklik sunar |
| Yumuşak dokunuş | Giyilebilir uygulamalar için ideal, kürleme sonrası kumaş üzerinde yumuşak, rahat bir his bırakır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Spesifikasyon | 60cm*100m |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Yüzey | Parlak, Mat |
| Yazıcı | Epson L1800 L805 |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |