| Baskı Kafası | 1 |
|---|---|
| Mürekkep Uyumluluğu | CMYK+Beyaz Mürekkep |
| Yazdırma Yolu | Herhangi bir beyaz mürekkep yazıcısıyla uyumludur. |
| TPU sıcak erimiş tozu ile uyumludur | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| SSS | Yapıştırılabileceği yüzey türleri, çevre dostu olması, dış mekan uygulamaları, ödeme koşulları, orij |
|---|---|
| Yüzey Cilası Seçenekleri | Parlak veya Mat Kaplama |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Paketleme ve Nakliye | Dikkatlice paketlenmiş, koruyucu bir ambalajla sarılmış, sağlam, özel olarak monte edilmiş bir karto |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uygulama | İç / Dış İşaret, Reklam, Paketleme |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Esneklik | Esnek |
| Kürleme yöntemi | UV Işığına Maruz Kalma |
| Renk | Beyaz |