| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
| Wash Resistance | Highly resistant to multiple washes, ensuring the design stays intact and vibrant |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 160-180 °C (320-350 °F) yüksek sertleştirme sıcaklıklarına bozulmadan dayanabilir |
| Uyumluluk | DTF mürekkepleri ve DTF transfer filmi ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Renk | CMYKW+V |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |