| Sıcaklığa dayanıklılık | 160-180 ° C (320-350 ° F) arasında değişen sıcaklıklarda etkili bir şekilde tedavi ederek kumaş hasa |
|---|---|
| Tutunma gücü | Basılı filme yüksek yapışma, tasarımın kumaşa sorunsuz bir şekilde aktarılmasına izin verir |
| pürüzsüz bitirmek | Baskılara pürüzsüz, düz bir yüzey sağlar, sertleştirildikten sonra yumuşak ve rahat bir his bırakır |
| sararmaz | Zamanla sarı değil, baskıların canlılığının sağlam kalmasını sağlamak |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yüksek çözünürlüklü baskılar | Keskin ve ayrıntılı tasarımlar sağlar |
|---|---|
| Canlı renkler | Yüksek renk sadakati ile zengin, derin renkler üretir |
| Net, net baskılar | Karmaşık tasarımlarda netlik ve netliği korur |
| Tekdüze kaplama | Kürlendikten sonra pürüzsüz, hatta bir kaplama sağlar |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
|---|---|
| Renk | CMYKW+V |
| Kalite | Yüksek |
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |