| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uygulama | İç / Dış İşaret, Reklam, Paketleme |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Esneklik | Esnek |
| Kürleme yöntemi | UV Işığına Maruz Kalma |
| Renk | Beyaz |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Renk | CMYKW+V |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Kalite | Yüksek |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Sıvılık | Yüksek |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Mürekkep | UV Mürekkep CMYKW+VANISH |
|---|---|
| Uygulama | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik |
| Yazdırma Başı Temizleme | Otomatik |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Güç tüketimi | 1.5KW |
| Türü | Parlak |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Polyester |
| Parlama azaltma | %85'e kadar |
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
|---|---|
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
|---|---|
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Renk | CMYKW+V |
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |