| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Renk | altın/gümüş/lazer gümüş/kırmızı |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |