| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Garanti | 12 Aylık |
|---|---|
| Uygun Yazıcı | DTF yazıcı |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| opaklık | Yüksek |
| Renk | CMYKW |
| Malzeme | TPU |
|---|---|
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Kalıcılık süresi | Serin ve Kuru Bir Yerde Saklandığında Genellikle 12 Ay |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
| Boyut | 1000ML |
|---|---|
| Mürekkep türü | Su bazlı |
| Kalite | Yüksek |
| opaklık | Yüksek |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Türü | parlak/mat |
|---|---|
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Renk | Altın ve şerit |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Ürünün Özel Kullanımları | Kumaş, Sanat, Zanaat |
|---|---|
| Malzeme | TPU |
| Uygulama | DTF yazdırma |
| Renk | Beyaz |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 30cm*100m |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Bitir. | mat |