| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
|---|---|
| Türü | parlak/mat |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Baskı | Dijital |
| Soyma yöntemi | Sıcak Soyma |
|---|---|
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uzunluk | 100m |
| Malzeme | Polyester |
| Uygulama | Isı transfer baskı |
| Türü | parlak/mat |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Renk | CMYKW+V |
|---|---|
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Hacim | 1000ML |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Mürekkep | CMYK+B |
|---|---|
| Yırtma | Soğuk |
| Boyut | 42CM*100M |
| Isı Transfer Koşulları | Sıcaklık: 130-150°C, süre: 6-12 saniye/zaman, basınç: 0,24 kgf/cm üzeri ^ 2 |
| Uyarlanabilir Kumaş | Pamuk, örgü, harmanlama vb. gibi sıradan ve büyük elastik kumaşlar için kullanılabilir. |
| Boyut | 1 kg |
|---|---|
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Mürekkep Uyumluluğu | Ekolojik çözücü, çözücü, UV, Lateks |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| yıkanabilirlik | Harika. |
|---|---|
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| kurutma boyutu | A3 ,A3+ Evcil Hayvan Filmi |
|---|---|
| Baskı hızı | 4Geçiş: 6m/saat 6Geçiş: 4m/saat 8Geçiş: 2m/saat |
| Medya Türleri | Film, Kağıt, Kumaş |
| Yazdırma Yazılımı | Anatop 6.1 |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Boyut | 1000ML |
|---|---|
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Renk | CMYKW |
| Yazdırma Hızı | hızlı |
| opaklık | Yüksek |
| yüzey | Parlak |
|---|---|
| Genişliği | 60cm |
| Ürün Adı | DTF Filmi |
| Uzunluk | 100m |
| Renk | Şeffaf |