| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
|---|---|
| opaklık | Yüksek |
| Garanti | 12 Aylık |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Yazdırma Hızı | hızlı |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Baskı | Dijital |
|---|---|
| Türü | parlak/mat |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkebi |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥100% |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
|---|---|
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Malzeme | TPU |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
|---|---|
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Türü | parlak/mat |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
|---|---|
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Baskı | Dijital |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |