| Kalıcılık süresi | 24 ay |
|---|---|
| Özellik | Hiçbir Zararlı Madde İçermeyen, %100 Güvenli, Çevre Korumalı |
| Yazıcı | DTF |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Türü | Toz |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Türü | Parlak |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Polyester |
| Parlama azaltma | %85'e kadar |
| Uygulama | İç / Dış İşaret, Reklam, Paketleme |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Esneklik | Esnek |
| Kürleme yöntemi | UV Işığına Maruz Kalma |
| Renk | Beyaz |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
|---|---|
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Renk | CMYKW+V |
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |