| yıkanabilirlik | Harika. |
|---|---|
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| Mürekkep Uyumluluğu | CMYK+B |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Uygulama | DTF yazdırma |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| yüzey | Parlak |
|---|---|
| Genişliği | 60cm |
| Ürün Adı | DTF Filmi |
| Uzunluk | 100m |
| Renk | Şeffaf |
| Renk | Siyah beyaz |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | Serin, kuru bir yerde saklandığında 18 aya kadar |
| Kürlenme Sıcaklığı | 160-180 ° C'lik (320-350 ° F) sertleştirmede etkilidir. |
| Toz Tipi | DTF baskı için tasarlanmış sıcak erimiş yapıştırıcı toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Baskı mürekkebi | CMYK+B |
|---|---|
| Boyut | 60cm*100m |
| Kabuk | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Kalınlığı | 75 milyon dolar. |
| Paketleme | 2 rulo/karton |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Türü | parlak/mat |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |