| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
|---|---|
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Türü | parlak/mat |
|---|---|
| Kalınlığı | 75 mikron |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uygulama | %100 pamuk, ipek, polyester, denim, naylon, deri, karışım vb. dahil çoğu kumaş. |
|---|---|
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Mürekkep Uyumluluğu | DTF Mürekkebi |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| paketleme seçenekleri | 1kg, 5kg ve 10kg boyutlarında mevcuttur. |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli TPU (termoplastik poliüretan) baz |
| Mürekkeple uyumluluk | Beyaz mürekkep + cmyk dtf mürekkepleri ile mükemmel çalışır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Teslim süresi | 1-3 gün |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | Serin ve Kuru Bir Yerde Saklandığında Genellikle 12 Ay |
| Renk | Siyah beyaz |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
|---|---|
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |