| gerilebilirlik | Yüksek |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
|---|---|
| Renk | Siyah beyaz |
| Erime noktası | 95-125°C (203-257°F) |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |