| Dayanıklılık | Uzun süreli |
|---|---|
| Renk | CMYKW |
| Paket | karton paket |
| Garanti | 12 Aylık |
| Mürekkep türü | Su bazlı |
| Malzeme | TPU |
|---|---|
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Kalıcılık süresi | Serin ve Kuru Bir Yerde Saklandığında Genellikle 12 Ay |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
| Kalite | Yüksek |
|---|---|
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Garanti | 12 Aylık |
| opaklık | Yüksek |
| Paket | karton paket |
|---|---|
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYKW |
| Mürekkep türü | Su bazlı |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
|---|---|
| opaklık | Yüksek |
| Paket | karton paket |
| Kalite | Yüksek |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| opaklık | Yüksek |
|---|---|
| Garanti | 12 Aylık |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Mürekkep türü | Su bazlı |
| Renk | CMYKW |
| Paketleme | İki |
|---|---|
| Kaplama | Tek taraflı, çift taraflı |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Bitir. | mat |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
|---|---|
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Malzeme | TPU |
| Boyut | 1000ML |
|---|---|
| Mürekkep türü | Su bazlı |
| Kalite | Yüksek |
| opaklık | Yüksek |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Boyut | 1000ML |
|---|---|
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Garanti | 12 Aylık |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Renk | CMYKW |