| Dayanıklılık | Uzun süreli |
|---|---|
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Taşıma Paketi | 1kg/5kg/10kg |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Basın Zamanı | 8-15s |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Türü | parlak/mat |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Yazdırma Hızı | hızlı |
|---|---|
| opaklık | Yüksek |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Garanti | 12 Aylık |
| Paket | karton paket |
| kurutma boyutu | A3 ,A3+ Evcil Hayvan Filmi |
|---|---|
| Baskı hızı | 4Geçiş: 6m/saat 6Geçiş: 4m/saat 8Geçiş: 2m/saat |
| Medya Türleri | Film, Kağıt, Kumaş |
| Yazdırma Yazılımı | Anatop 6.1 |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
|---|---|
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Gözyaşı Direnci | Güçlü |
| Uygulama | Film Baskısı |
| Malzeme | Polyester |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Mükemmel yapışma | Hem açık hem de koyu kumaşlara güçlü bağ |
|---|---|
| Esnek baskılar | Baskı elastikiyetini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Germe direnci | Spor giyim ve aktif giyim gibi esnek kumaşlar için uygun |
| Polyester ve pamuğa yüksek yapışma | Hem doğal hem de sentetik liflerle iyi çalışır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Mürekkep | CMYK+B |
|---|---|
| Uzunluk | 100m |
| Malzeme Türü | Film |
| Malzeme | Polyester |
| Cilt temizleme | Soğuk/Sıcak |