| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Soyma yöntemi | Sıcak Soyma |
|---|---|
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uzunluk | 100m |
| Malzeme | Polyester |
| Uygulama | Isı transfer baskı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 30cm*100m |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Bitir. | mat |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Yapıştırıcı | yapışkan olmayan |
| Türü | Film |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Esneklik | Esnek |
| Kalınlığı | Dengeli bir esneklik ve durabilit kombinasyonu sağlayan 75 mikron (μm) |
|---|---|
| Yüksek Şeffaflık | Canlı tasarımların yüksek netlikle basılmasına ve aktarılmasına izin veren net film. |
| Isı Direnci | Isı transfer işlemi sırasında bozulmadan yüksek sıcaklıklara dayanabilir. |
| CMYK+W MIEBL'lerle uyumlu | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kullanımı | Kumaş, ayakkabı, şapka. |
|---|---|
| Boyut Boyut bilgisi | 60cm*100m/rulo |
| Isı Basın Süresi | 10-15s |
| Baskı tozu | Beyaz sıcakta eriyen yapıştırıcı |
| Ambalaj bilgileri | 2 rulo/karton veya 4 rulo/karton |