| Yapıştırıcı Tipi | Isı transferi |
|---|---|
| Boyut | A4 |
| yıkanabilirlik | Makinede yıkanabilir |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Malzeme Türü | Film |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Kuruma zamanı | ani |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Sıcaklık aralığı | 150-180 ℃ |
|---|---|
| Çekim Gücü | ≥20MPa |
| Türü | Film |
| Serbest bırakma astarı | Silikon Kaplı |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Mürekkep | CMYK+B |
|---|---|
| Yırtma | Soğuk |
| Boyut | 42CM*100M |
| Isı Transfer Koşulları | Sıcaklık: 130-150°C, süre: 6-12 saniye/zaman, basınç: 0,24 kgf/cm üzeri ^ 2 |
| Uyarlanabilir Kumaş | Pamuk, örgü, harmanlama vb. gibi sıradan ve büyük elastik kumaşlar için kullanılabilir. |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| PriPrint Boyutu | 60*90cm |
|---|---|
| Yazdırma başlığı | i3200,xp600 |
| Baskı hızı | XP600 -2 6 geçiş 9m2/h 8 geçiş 7m2/h 12 geçiş 4m2/h |
| Yazdırma yazılım seçenekleri | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Arabirim | USB, Ethernet |