| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Sıcaklığa dayanıklılık | 160-180 ° C (320-350 ° F) arasında değişen sıcaklıklarda etkili bir şekilde tedavi ederek kumaş hasa |
|---|---|
| Tutunma gücü | Basılı filme yüksek yapışma, tasarımın kumaşa sorunsuz bir şekilde aktarılmasına izin verir |
| pürüzsüz bitirmek | Baskılara pürüzsüz, düz bir yüzey sağlar, sertleştirildikten sonra yumuşak ve rahat bir his bırakır |
| sararmaz | Zamanla sarı değil, baskıların canlılığının sağlam kalmasını sağlamak |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yüksek çözünürlüklü baskılar | Keskin ve ayrıntılı tasarımlar sağlar |
|---|---|
| Canlı renkler | Yüksek renk sadakati ile zengin, derin renkler üretir |
| Net, net baskılar | Karmaşık tasarımlarda netlik ve netliği korur |
| Tekdüze kaplama | Kürlendikten sonra pürüzsüz, hatta bir kaplama sağlar |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Mürekkep | CMYK+B |
|---|---|
| opaklık | Crisp Beyaz Mürekkep Baskı için Yüksek Opaklık |
| sıcaklık direnci | Transferler sırasında yüksek ısıya dayanabilir |
| Paketleme | Kolay kullanım için rulo ambalajı |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Türü | Toz |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
|---|---|
| Bitir. | mat |
| Minimum sipariş | 100 |
| Kalınlığı | 75mikrofon/100mikrofon |
| Uygulama | Giysiler, çantalar, ayakkabılar. |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Uygulama | Baskı |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Boyut | 30cm*100m |
| Gözyaşı Direnci | Yüksek |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |