| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Kaplama | 4-5 Katman |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Mürekkep Rengi | CMYK+B |
| Cilt temizleme | Sıcak ve soğuk |
| Kullanımı | Giyim, Tişört, Konfeksiyon Aksesuarı vb. |
| Wash Resistance | Highly resistant to multiple washes, ensuring the design stays intact and vibrant |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 160-180 °C (320-350 °F) yüksek sertleştirme sıcaklıklarına bozulmadan dayanabilir |
| Uyumluluk | DTF mürekkepleri ve DTF transfer filmi ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak |
|---|---|
| Mürekkep türü | DTF Mürekkebi |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥100% |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Kalıcılık süresi | 24 ay |
|---|---|
| Özellik | Hiçbir Zararlı Madde İçermeyen, %100 Güvenli, Çevre Korumalı |
| Yazıcı | DTF |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Miktar | Haftada 50000 rulo |
|---|---|
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Paketleme | İki |
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
|---|---|
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Malzeme | TPU |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
| Kalıcılık süresi | Serin ve Kuru Bir Yerde Saklandığında Genellikle 12 Ay |