| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
|---|---|
| Boyut | 35*45CM |
| Güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Zıtlık | Yüksek kontrast |
|---|---|
| Mürekkep | CMYK+B |
| Türü | Film |
| Karar | yüksek çözünürlük |
| Çizik Direnci | Çizilmeye karşı dayanıklıdır |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Renk | Altın ve şerit |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 600 mm |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Mürekkep Rengi | CMYK+B |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Boyut | 1kg/5kg/10kg/20kg |
|---|---|
| Malzeme | TPU |
| Renk | Siyah beyaz |
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/25kg/paket |
| Renk | CMYKW+V |
|---|---|
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Hacim | 1000ML |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |