| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
|---|---|
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uyumluluk | UV DTF Yazıcılar |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | Akrilik,pvc karton, cam |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Paket | karton paket |
|---|---|
| opaklık | Yüksek |
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Özellik | Çevre dostu |
| Yazdırma Hızı | hızlı |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
|---|---|
| Renk | CMYKW+V |
| Kalite | Yüksek |
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
| Uygulama | Ofset baskı |
|---|---|
| Parçacık boyutu | 5-20 Mikron |
| Parlak | Yüksek Parlaklık |
| opaklık | yüksek opaklık |
| Depolama | Kuru ve serin bir yer |