| Parçacık boyutu | 5-20 Mikron |
|---|---|
| Baskı alt tabakası | Kağıt, Karton, Kaplı Kağıt |
| opaklık | yüksek opaklık |
| Mürekkep aktarımı | Harika. |
| Uygulama | Ofset baskı |
| Kalınlığı | 75um CMYK + Beyaz Film mürekkebi için |
|---|---|
| Soyma Tipi | Soğuk/Sıcak Soyma |
| Boyut | 33cm*100m |
| Transfer zamanı | 6-12s |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Kalite | Yüksek |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Sıvılık | Yüksek |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
| SSS | Yapıştırılabileceği yüzey türleri, çevre dostu olması, dış mekan uygulamaları, ödeme koşulları, orij |
|---|---|
| Yüzey Cilası Seçenekleri | Parlak veya Mat Kaplama |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Paketleme ve Nakliye | Dikkatlice paketlenmiş, koruyucu bir ambalajla sarılmış, sağlam, özel olarak monte edilmiş bir karto |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Türü | Parlak |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Polyester |
| Parlama azaltma | %85'e kadar |
| Uygulama | İç / Dış İşaret, Reklam, Paketleme |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Esneklik | Esnek |
| Kürleme yöntemi | UV Işığına Maruz Kalma |
| Renk | Beyaz |