| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Termoplastik özellikler | Isıtıldığında kumaşlarla erir ve bağlar, güçlü, dayanıklı yapışma sağlar. |
|---|---|
| Yüksek Esneklik | Düzeltme sonrası kumaş esnekliğini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Yüksek performanslı kıyafetler için mükemmel | Spor giyim, aktif giyim ve esneklik gerektiren diğer giysiler için uygun |
| Bitirmeyi Temizle | Basılı tasarımın görünümünü değiştirmeyen şeffaf bir katman sağlar |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Kimyasal Direnci | Kumaş temizliğinde yaygın olarak kullanılan hafif kimyasallara dayanıklı |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Kürleme ve yıkama sırasında yüksek sıcaklıklara dayanabilir |
| Deterjanlara dirençli | Yaygın çamaşır deterjanlarına maruz kalmasına rağmen baskılar canlı kalır |
| Çizilmeye karşı dayanıklıdır | Baskılar kolayca çizilmez veya solmaz, premium bir kaplama sürdürmez |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yıkama Direnci | Birden fazla yıkamadan sonra bile solmaya ve aşınmaya dirençli |
|---|---|
| UV koruması | Baskı renk bütünlüğünü koruyarak UV hasarına direnir |
| aşınmaya dayanıklı | Sürtünmeye maruz kaldıktan sonra bile baskıların yeni görünmesini sağlar |
| Su geçirmez | Nemli veya ıslak ortamlarda bütünlüğü korur |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Peeling Yok | Tasarımın germe ve bükülme yoluyla sağlam kalmasını sağlar |
|---|---|
| Elastiklik | Tasarıma zarar vermeden rahatlık sağlayarak gerilebilir baskılar sağlar |
| Güçlü bağ | Çeşitli tekstil türlerinde uzun süreli baskılar için ideal |
| Esnek kaplama | Sert veya kaba yamalar olmadan kürlendikten sonra yumuşak bir dokunuş bırakır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |