| aktarım hızı | Hızlı ve verimli aktarım işlemi |
|---|---|
| Medya Türleri | Mürekkep ve toz |
| Ağırlık | 5 kg |
| Baskı Kafası Tipi | Çift baskı kafaları XP600 |
| kurutma boyutu | A3 ,A3+ Evcil Hayvan Filmi |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Sıvılık | Yüksek |
| opaklık | Opak |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Film Hızı | Yüksek |
|---|---|
| Boyut | 60cm |
| Malzeme Türü | Film |
| Renk | Açık. |
| keskinlik | Yüksek |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
|---|---|
| Malzeme Türü | Film |
| Şeffaflık | Yüksek |
| Bitir. | Parlak |
| Malzeme | Polyester |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Soyulma Mukavemeti | 3-5N/25mm |
| Türü | Film |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Serbest bırakma astarı | Silikon kaplı kağıt |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Spesifikasyon | 60cm*100m |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Yüzey | Parlak, Mat |
| Yazıcı | Epson L1800 L805 |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |