| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | Açık. |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Sıcaklık aralığı | 150-180°C |
| Malzeme | Polyester |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
|---|---|
| Bitir. | mat |
| paketleme seçenekleri | 1kg, 5kg, 10kg, Toplu |
| Ürün Türü | Toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Pudra Rengi | Siyah beyaz |
|---|---|
| paketleme seçenekleri | 1kg, 5kg, 10kg, Toplu |
| Erime noktası | 160-180°C (320-356°F) |
| Tutunma gücü | Yüksek |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | A4 |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Filmin Rengi | Açık. |
|---|---|
| Rulo Boyutu | 60cm*100m |
| Kalınlığı | 75mikrofon/100mikrofon |
| Toz | Sıcakta eriyen yapıştırıcı |
| Baskı mürekkebi | CMYK+B |