| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Renk | altın/gümüş/lazer gümüş/kırmızı |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Wash Resistance | Highly resistant to multiple washes, ensuring the design stays intact and vibrant |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 160-180 °C (320-350 °F) yüksek sertleştirme sıcaklıklarına bozulmadan dayanabilir |
| Uyumluluk | DTF mürekkepleri ve DTF transfer filmi ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Sıvılık | Yüksek |
| opaklık | Opak |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
| Esneklik | Esnek |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |