| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
|---|---|
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Mürekkep | UV Mürekkep CMYKW+VANISH |
|---|---|
| Uygulama | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik |
| Yazdırma Başı Temizleme | Otomatik |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Güç tüketimi | 1.5KW |
| A1 | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesi, plastik, cam, metal ve bazı kumaş türleri de dahil olmak üzere çeşi |
|---|---|
| A4 | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesi satın almak için ödeme şartları T/T (Telegrafik Transfer) ve L/C (Kr |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Teknik Destek Ve Hizmetler | Kapsamlı teknik destek ve hizmetler, ayrıntılı belgeler, SSS'ler, eğitici kılavuzlar, kişiselleş |
| 4. Çeyrek | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesi satın almak için ödeme koşulları nelerdir? |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
|---|---|
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Renk | CMYKW+V |
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Peeling Yok | Tasarımın germe ve bükülme yoluyla sağlam kalmasını sağlar |
|---|---|
| Elastiklik | Tasarıma zarar vermeden rahatlık sağlayarak gerilebilir baskılar sağlar |
| Güçlü bağ | Çeşitli tekstil türlerinde uzun süreli baskılar için ideal |
| Esnek kaplama | Sert veya kaba yamalar olmadan kürlendikten sonra yumuşak bir dokunuş bırakır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |