| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 600 mm |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Mürekkep Rengi | CMYK+B |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Renk | Siyah beyaz |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | Serin, kuru bir yerde saklandığında 18 aya kadar |
| Kürlenme Sıcaklığı | 160-180 ° C'lik (320-350 ° F) sertleştirmede etkilidir. |
| Toz Tipi | DTF baskı için tasarlanmış sıcak erimiş yapıştırıcı toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 3 yıl |
|---|---|
| Yazdırma yazılımı | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Ürün Adı | Yüksek performanslı UV düz yataklı baskı makinesi, zorlu baskı ihtiyaçları için 1000 kg yük kapasite |
| Mürekkep türü | CMYK+W+Kaybol |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Düşük bakım | Minimum bakım gerektiren kullanımı ve saklanması kolay |
|---|---|
| Oeko-Tex Sertifikalı | Güvenli kullanım sağlamak için zararlı maddeler için test edildi |
| Yapıştırıcı Tipi | TPU Sıcak Eman Tozu Uyumlu |
| Zararlı kimyasallardan arınmış | PVC, ftalat veya toksik maddeler yok |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| SSS | Yapıştırılabileceği yüzey türleri, çevre dostu olması, dış mekan uygulamaları, ödeme koşulları, orij |
|---|---|
| Yüzey Cilası Seçenekleri | Parlak veya Mat Kaplama |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Paketleme ve Nakliye | Dikkatlice paketlenmiş, koruyucu bir ambalajla sarılmış, sağlam, özel olarak monte edilmiş bir karto |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |