| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Yıkama Direnci | Birden fazla yıkamadan sonra bile solmaya ve aşınmaya dirençli |
|---|---|
| UV koruması | Baskı renk bütünlüğünü koruyarak UV hasarına direnir |
| aşınmaya dayanıklı | Sürtünmeye maruz kaldıktan sonra bile baskıların yeni görünmesini sağlar |
| Su geçirmez | Nemli veya ıslak ortamlarda bütünlüğü korur |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |