| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
|---|---|
| Boyut | 35*45CM |
| Güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Mürekkep besleme sistemi | Sürekli Mürekkep Tedarik Sistemi |
|---|---|
| Renk | W+V+CMYK |
| Model | DTF yazıcı |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Yazıcı Kafası Miktarı | Çifte. |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Renk | Altın ve şerit |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Malzeme | TPU |
|---|---|
| Renk | Siyah beyaz |
| Uygulama | Tasarımı DTF filmine yazdıktan ve baskıyı kumaşa yapıştırmak için sertleştirdikten sonra uygulanır |
| Tutunma gücü | Hem açık hem de koyu kumaşlara yüksek yapışma, uzun ömürlü baskılar sağlayarak |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| DTF film uyumluluğu | DTF transfer filmi ile kullanım için ideal |
|---|---|
| Parçacık boyutu | Çeşitli uygulamalar için ince, orta ve kaba notlarda mevcuttur |
| Renk | Yüksek kaliteli yapışma ve kapsama alan şeffaf toz |
| Paketleme | Toz bütünlüğünü korumak için ealed, hava geçirmez ambalaj |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |