| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Uygulama | İç / Dış İşaret, Reklam, Paketleme |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Esneklik | Esnek |
| Kürleme yöntemi | UV Işığına Maruz Kalma |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Yüksek kaliteli TPU (termoplastik poliüretan) bazlı toz |
|---|---|
| Dayanıklılık | Aşınmaya ve yıpranmaya direnen uzun ömürlü, dayanıklı baskılar sağlar |
| Elastiklik | Baskının zamanla çatlamamasını, soyulmamasını veya solmamasını sağlayan üstün esneklik sunar |
| Yumuşak dokunuş | Giyilebilir uygulamalar için ideal, kürleme sonrası kumaş üzerinde yumuşak, rahat bir his bırakır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
|---|---|
| Bitir. | mat |
| paketleme seçenekleri | 1kg, 5kg, 10kg, Toplu |
| Ürün Türü | Toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Renk | CMYKW+V |
|---|---|
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Hacim | 1000ML |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Renk | CMYKW+V |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Mükemmel yapışma | Hem açık hem de koyu kumaşlara güçlü bağ |
|---|---|
| Esnek baskılar | Baskı elastikiyetini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Germe direnci | Spor giyim ve aktif giyim gibi esnek kumaşlar için uygun |
| Polyester ve pamuğa yüksek yapışma | Hem doğal hem de sentetik liflerle iyi çalışır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |