| paketleme seçenekleri | 1kg, 5kg ve 10kg boyutlarında mevcuttur. |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli TPU (termoplastik poliüretan) baz |
| Mürekkeple uyumluluk | Beyaz mürekkep + cmyk dtf mürekkepleri ile mükemmel çalışır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Teslim süresi | 1-3 gün |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |