| PriPrint Boyutu | 60*90cm |
|---|---|
| Yazdırma başlığı | i3200,xp600 |
| Baskı hızı | XP600 -2 6 geçiş 9m2/h 8 geçiş 7m2/h 12 geçiş 4m2/h |
| Yazdırma yazılım seçenekleri | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | altın/gümüş/lazer gümüş/kırmızı |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Yazıcı | UV DTF yazıcısı |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Malzeme | TPU |
|---|---|
| Renk | Siyah beyaz |
| Uygulama | Tasarımı DTF filmine yazdıktan ve baskıyı kumaşa yapıştırmak için sertleştirdikten sonra uygulanır |
| Tutunma gücü | Hem açık hem de koyu kumaşlara yüksek yapışma, uzun ömürlü baskılar sağlayarak |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
|---|---|
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |