| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uygulama | Giysi Baskısı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Bitir. | Mat ve parlak |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Cilt temizleme | Soğuk |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| DTF film uyumluluğu | DTF transfer filmi ile kullanım için ideal |
|---|---|
| Parçacık boyutu | Çeşitli uygulamalar için ince, orta ve kaba notlarda mevcuttur |
| Renk | Yüksek kaliteli yapışma ve kapsama alan şeffaf toz |
| Paketleme | Toz bütünlüğünü korumak için ealed, hava geçirmez ambalaj |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 600 mm |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Mürekkep Rengi | CMYK+B |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 3 yıl |
|---|---|
| Yazdırma yazılımı | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Ürün Adı | Yüksek performanslı UV düz yataklı baskı makinesi, zorlu baskı ihtiyaçları için 1000 kg yük kapasite |
| Mürekkep türü | CMYK+W+Kaybol |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Uygulama | İç / Dış İşaret, Reklam, Paketleme |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Esneklik | Esnek |
| Kürleme yöntemi | UV Işığına Maruz Kalma |
| Renk | Beyaz |
| Mükemmel yapışma | Hem açık hem de koyu kumaşlara güçlü bağ |
|---|---|
| Esnek baskılar | Baskı elastikiyetini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Germe direnci | Spor giyim ve aktif giyim gibi esnek kumaşlar için uygun |
| Polyester ve pamuğa yüksek yapışma | Hem doğal hem de sentetik liflerle iyi çalışır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |