| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 600 mm |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Mürekkep Rengi | CMYK+B |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Renk | Siyah beyaz |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | Serin, kuru bir yerde saklandığında 18 aya kadar |
| Kürlenme Sıcaklığı | 160-180 ° C'lik (320-350 ° F) sertleştirmede etkilidir. |
| Toz Tipi | DTF baskı için tasarlanmış sıcak erimiş yapıştırıcı toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Kalite | Yüksek |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Sıvılık | Yüksek |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 3 yıl |
|---|---|
| Yazdırma yazılımı | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Ürün Adı | Yüksek performanslı UV düz yataklı baskı makinesi, zorlu baskı ihtiyaçları için 1000 kg yük kapasite |
| Mürekkep türü | CMYK+W+Kaybol |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Düşük bakım | Minimum bakım gerektiren kullanımı ve saklanması kolay |
|---|---|
| Oeko-Tex Sertifikalı | Güvenli kullanım sağlamak için zararlı maddeler için test edildi |
| Yapıştırıcı Tipi | TPU Sıcak Eman Tozu Uyumlu |
| Zararlı kimyasallardan arınmış | PVC, ftalat veya toksik maddeler yok |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
|---|---|
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| depolama sıcaklığı | 30°C'nin altında |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Türü | Parlak |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Polyester |
| Parlama azaltma | %85'e kadar |
| Termoplastik özellikler | Isıtıldığında kumaşlarla erir ve bağlar, güçlü, dayanıklı yapışma sağlar. |
|---|---|
| Yüksek Esneklik | Düzeltme sonrası kumaş esnekliğini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Yüksek performanslı kıyafetler için mükemmel | Spor giyim, aktif giyim ve esneklik gerektiren diğer giysiler için uygun |
| Bitirmeyi Temizle | Basılı tasarımın görünümünü değiştirmeyen şeffaf bir katman sağlar |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |