| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Mürekkep besleme sistemi | Sürekli Mürekkep Tedarik Sistemi |
|---|---|
| Renk | W+V+CMYK |
| Model | DTF yazıcı |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Yazıcı Kafası Miktarı | Çifte. |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Renk | Siyah beyaz |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | Serin, kuru bir yerde saklandığında 18 aya kadar |
| Kürlenme Sıcaklığı | 160-180 ° C'lik (320-350 ° F) sertleştirmede etkilidir. |
| Toz Tipi | DTF baskı için tasarlanmış sıcak erimiş yapıştırıcı toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Renk | CMYKW+V |
|---|---|
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Hacim | 1000ML |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Termoplastik özellikler | Isıtıldığında kumaşlarla erir ve bağlar, güçlü, dayanıklı yapışma sağlar. |
|---|---|
| Yüksek Esneklik | Düzeltme sonrası kumaş esnekliğini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Yüksek performanslı kıyafetler için mükemmel | Spor giyim, aktif giyim ve esneklik gerektiren diğer giysiler için uygun |
| Bitirmeyi Temizle | Basılı tasarımın görünümünü değiştirmeyen şeffaf bir katman sağlar |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yıkama Direnci | Birden fazla yıkamadan sonra bile solmaya ve aşınmaya dirençli |
|---|---|
| UV koruması | Baskı renk bütünlüğünü koruyarak UV hasarına direnir |
| aşınmaya dayanıklı | Sürtünmeye maruz kaldıktan sonra bile baskıların yeni görünmesini sağlar |
| Su geçirmez | Nemli veya ıslak ortamlarda bütünlüğü korur |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 3.2m X 1.6m |
| Baskı Çözünürlüğü | 1440dpi |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |