| Ağırlık | 80kg |
|---|---|
| Boyut | 35*45CM |
| Güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 600 mm |
| Yazdırma başlığı | XP600 / I1600/I3200 |
| Mürekkep Rengi | CMYK+B |
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Boyut | 35*45CM |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Düz Yataklı |
| Ağırlık | 80kg |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Ortam türü | Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Seramik vb. |
| Peeling Yok | Tasarımın germe ve bükülme yoluyla sağlam kalmasını sağlar |
|---|---|
| Elastiklik | Tasarıma zarar vermeden rahatlık sağlayarak gerilebilir baskılar sağlar |
| Güçlü bağ | Çeşitli tekstil türlerinde uzun süreli baskılar için ideal |
| Esnek kaplama | Sert veya kaba yamalar olmadan kürlendikten sonra yumuşak bir dokunuş bırakır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| PriPrint Boyutu | 60*90cm |
|---|---|
| Yazdırma başlığı | i3200,xp600 |
| Baskı hızı | XP600 -2 6 geçiş 9m2/h 8 geçiş 7m2/h 12 geçiş 4m2/h |
| Yazdırma yazılım seçenekleri | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |