| yıkanabilirlik | Harika. |
|---|---|
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| Mürekkep Uyumluluğu | CMYK+B |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Uygulama | DTF yazdırma |
| Yıkama Direnci | Harika; Tipik Olarak 40-60°C'de (104-140°F) Birden Fazla Yıkamaya Dayanabilir |
|---|---|
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Düşük bakım | Minimum bakım gerektiren kullanımı ve saklanması kolay |
|---|---|
| Oeko-Tex Sertifikalı | Güvenli kullanım sağlamak için zararlı maddeler için test edildi |
| Yapıştırıcı Tipi | TPU Sıcak Eman Tozu Uyumlu |
| Zararlı kimyasallardan arınmış | PVC, ftalat veya toksik maddeler yok |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| kurutma boyutu | A3 ,A3+ Evcil Hayvan Filmi |
|---|---|
| Baskı hızı | 4Geçiş: 6m/saat 6Geçiş: 4m/saat 8Geçiş: 2m/saat |
| Medya Türleri | Film, Kağıt, Kumaş |
| Yazdırma Yazılımı | Anatop 6.1 |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Kalıcılık süresi | Serin ve Kuru Bir Yerde Saklandığında Genellikle 12 Ay |
|---|---|
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Yıkama Direnci | Harika; Tipik Olarak 40-60°C'de (104-140°F) Birden Fazla Yıkamaya Dayanabilir |
| Mürekkep Uyumluluğu | DTF Mürekkebi (CMYK+W) |
| Erime noktası | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Malzeme | TPU |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
|---|---|
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Yıkama Direnci | Harika; Tipik Olarak 40-60°C'de (104-140°F) Birden Fazla Yıkamaya Dayanabilir |
| Malzeme | TPU |
| Malzeme | Yüksek kaliteli TPU (termoplastik poliüretan) bazlı toz |
|---|---|
| Dayanıklılık | Aşınmaya ve yıpranmaya direnen uzun ömürlü, dayanıklı baskılar sağlar |
| Elastiklik | Baskının zamanla çatlamamasını, soyulmamasını veya solmamasını sağlayan üstün esneklik sunar |
| Yumuşak dokunuş | Giyilebilir uygulamalar için ideal, kürleme sonrası kumaş üzerinde yumuşak, rahat bir his bırakır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
|---|---|
| Bitir. | mat |
| paketleme seçenekleri | 1kg, 5kg, 10kg, Toplu |
| Ürün Türü | Toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |