| Transfer Sıcaklığı | 60-170 ° C (320-340 ° F) |
|---|---|
| Transfer zamanı | 10-15s |
| Ağırlık | 7kg/rulo |
| Isı Basıncı | Orta |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Malzeme Türü | Tek taraflı ısı transfer filmi |
|---|---|
| yapışma | Kumaş ve malzemelere güçlü yapışkanlık |
| Kumaş uyumluluk | Pamuk, polyester, karışımlar ve daha fazlası |
| başvuru süreci | Sıcak baskı kullanarak kolay uygulama |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Erime noktası | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Baskı Kafası Tipi | Çift baskı kafaları XP600 |
|---|---|
| Baskı Genişliği | 300 mm |
| Baskı mürekkebi | CMYK+B |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Uygulama alanı | Film ve Toz |
| Boyut | 1 kg |
|---|---|
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Mürekkep Uyumluluğu | Ekolojik çözücü, çözücü, UV, Lateks |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| yıkanabilirlik | Harika. |
|---|---|
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Kalınlığı | 0,1 mm |
|---|---|
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |