| Baskı | Dijital |
|---|---|
| Türü | parlak/mat |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkebi |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥100% |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Renk | Siyah beyaz |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | Serin, kuru bir yerde saklandığında 18 aya kadar |
| Kürlenme Sıcaklığı | 160-180 ° C'lik (320-350 ° F) sertleştirmede etkilidir. |
| Toz Tipi | DTF baskı için tasarlanmış sıcak erimiş yapıştırıcı toz |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| DTF film uyumluluğu | DTF transfer filmi ile kullanım için ideal |
|---|---|
| Parçacık boyutu | Çeşitli uygulamalar için ince, orta ve kaba notlarda mevcuttur |
| Renk | Yüksek kaliteli yapışma ve kapsama alan şeffaf toz |
| Paketleme | Toz bütünlüğünü korumak için ealed, hava geçirmez ambalaj |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| aktarım hızı | Hızlı ve verimli aktarım işlemi |
|---|---|
| Medya Türleri | Mürekkep ve toz |
| Ağırlık | 5 kg |
| Baskı Kafası Tipi | Çift baskı kafaları XP600 |
| kurutma boyutu | A3 ,A3+ Evcil Hayvan Filmi |
| Mürekkep | CMYK+B |
|---|---|
| opaklık | Crisp Beyaz Mürekkep Baskı için Yüksek Opaklık |
| sıcaklık direnci | Transferler sırasında yüksek ısıya dayanabilir |
| Paketleme | Kolay kullanım için rulo ambalajı |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Türü | Toz |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Yazdırma çözünürlüğü | 720DPI/1080DPI /1440DPI |
|---|---|
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Baskı hızı | 4Geçiş: 6m/saat 6Geçiş: 4m/saat 8Geçiş: 2m/saat |
| Baskı mürekkebi | CMYK+B |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
|---|---|
| Yırtma | Soğuk/Sıcak |
| Baskı | Dijital |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥100% |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Mükemmel yapışma | Hem açık hem de koyu kumaşlara güçlü bağ |
|---|---|
| Esnek baskılar | Baskı elastikiyetini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Germe direnci | Spor giyim ve aktif giyim gibi esnek kumaşlar için uygun |
| Polyester ve pamuğa yüksek yapışma | Hem doğal hem de sentetik liflerle iyi çalışır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
|---|---|
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Malzeme | TPU |