| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |