| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
|---|---|
| Renk | CMYKW+V |
| Kalite | Yüksek |
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Boyut | 1 kg |
|---|---|
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Mürekkep Uyumluluğu | Ekolojik çözücü, çözücü, UV, Lateks |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Kalınlığı | 0,1 mm |
|---|---|
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |